Bize Ulaşın

Kablosuz Ağ Çözümleri

1Neden Kablosuz İletişim?
Kablosuz iletişim günüzmüzde oldukça gelişmiştir. 5ghz üzerinden ve göz ile görüşün olduğu tüm alanlarda hiç bir veri kaybı olmadan noktadan noktaya aktarım yapılabilir.
2Kaç adet güvenlik kamerası görüntüsü taşınabilir?
Kullanılan ekipmanlara göre değişkenlik gösterir. Karşılıklı olarak 250Mbps ağ kapasitesinin olduğunu düşünürsek, 50 adet ip güvenlik kamerası rahatlıkla aktarılabilir.
3Maliyet Oranları Nasıl?
Kablolu sistemlere kıyasla %80 oranında daha düşük maliyetleri var. Uygulama süreleri kablolu sistemlere göre ise çok daha kısa sürer. Nakit ve zamandan tasarruf için bir çok kişi ve kurumlar artık kablosuz iletişimi tercih ediyorlar.
4Hava Koşıllarından etkilenir mi? Ve en uzun kaç km mesafeye aktarım yapılır?
%3 Oranında kötü hava koşullarından etkilenir. Ancak, bu dilim sistemi etkilemez. açık alan ve şehir dışında 20km (kuş uçuşu) mesafe çalışan canlı linkimiz mevcuttur ve 2 yıldır faal olarak çalışmaktadır.

Kablosuz ip Kameralar

Kablosuz iletişimi tercih eden müşterilerimiz, zamandan ve nakitten tasarruf ediyor. %80 Daha avantajlı çözümler için referanslarımızı inceleyin.

 

Talep ve Görüşlerinizi BildirinSüpernet Bilişim Hizmetleri kablosuz ağ çözümleri ve kablosuz ip kamera sistemeri adına çözümler üretir. Hotspot ve 5651 Loglama hizmetleri için bize yazınız.